Information Security

Відеоспостереження та розпізнавання образів
В даний час відеоспостереження безпосередньо впливає на життя і безпеку людей, тому недооцінити його значимість просто неможливо. Ця галузь вбирає в себе всі новітні досягнення науки і техніки. Одним з найважливіших напрямків розвитку відеоспостереження є інтелектуальний аналіз cцени яка спостерігається.

Аналіз сцени - визначення по відеозображенню деяких характеристик спостережуваних об'єктів і їх взаємодії. Наприклад, це може бути розпізнавання номерів автомобілів, визначення швидкості рухомих об'єктів, їх класифікація за типами (людина, тварина, транспортний засіб) і багато іншого.
Легко уявити, для чого це потрібно на практиці. Системи відеоспостереження, в яких реалізовані інтелектуальні функції, дозволяють більш ефективно вирішувати поставлені завдання - з меншими трудовитратами і на більш високому якісному рівні. Стомлюваність, нездатність людини до тривалої концентрації починають позначатися вже через півгодини роботи з декількома камерами, що призводить до різкого падіння ефективності спостереження. У той же час, інтелектуальні системи відеоспостереження дають стабільну та високу якість результату. А рішення деяких завдань за допомогою операторів взагалі дуже важко уявити - до таких завдань відноситься, наприклад, розпізнавання номерів рухомих автомобілів на дорогах загального користування в режимі реального часу.

Треба відзначити, що майже всі сучасні цифрові системи відеоспостереження мають хоча б найпростіші засоби аналізу відеозображення - наприклад, детектор руху. Однак цього недостатньо для вирішення дуже багатьох актуальних на сьогоднішній день завдань. Тому розробкою технологій інтелектуального аналізу відеозображення займається велика кількість дослідницьких і програмістських команд.

Модуль розпізнавання автомобільних номерів
Модуль розпізнавання автомобільних номерів автоматично визначає і розпізнає номери автомобілів в поле зору камери. Він дозволяє фіксувати і зберігати в базі даних розпізнаний номер, а також зображення транспортного засобу, частина кадру з номерним знаком і час реєстрації. Таким чином, формується база всіх транспортних засобів, що пройшли через зону контролю, з можливістю додавання текстового коментаря до кожного розпізнаного номером. Є можливість порівняння розпізнаваних номерів зі сторонньою базою номерів (наприклад, автомобілів, що значаться в угоні), що дозволяє застосовувати модуль для цілей розшуку. Іншим важливим застосуванням модуля є його використання в системах автоматичного обліку і контролю доступу автотранспорту на об'єкти, що охороняються та платні автостоянки.

Модуль розпізнавання облич
Модуль розпізнавання осіб призначений для автоматичної ідентифікації особистості по відео. Він виробляє розпізнавання осіб, захоплених детектором осіб, порівнюючи їх із заздалегідь створеною базою еталонних зображень.
Модуль захоплення і розпізнавання осіб забезпечує високий відсоток розпізнавання і може використовуватися спільно з системою контролю і управління доступом для збільшення рівня контролю доступу на об'єктах з підвищеними вимогами до безпеки, наприклад, в банках або на режимних підприємствах.

Модуль розпізнавання осіб може використовуватися і в інших завданнях, пов'язаних з автоматичною ідентифікацією особи. Він дозволяє створювати будь-які сценарії, що задіють будь підсистеми, що входять до складу комплексу безпеки. Вид сценарію, ступінь участі в ньому оператора і взаємодія модуля розпізнавання осіб з іншими програмними модулями визначається завданнями, які ставляться перед комплексом безпеки конкретного об'єкта.

Система відеоспостереження Axxon Smart IP
Axxon Smart IP - професійна система відеоспостереження для об'єктів невеликого і середнього масштабу, в якій вперше реалізований ряд інноваційних розробок. Це перший продукт нового покоління, в якому зібрано все найкраще і додані нові можливості, що дозволяють зробити роботу з системою відеоспостереження більш зручною та ефективною. Вона включає наступні відеодетектор:

 1. детектор руху - фіксує будь-який рух в кадрі;
 2. детектор зміни фону - спрацьовує при спробі повернути камеру;
 3. детектор втрати якості відео - спрацьовує при погіршенні якості зображення через расфокусировки або забруднення об'єктива, засвічення, затемнення зображення і т. д.;
 4. детектор залишених предметів - спрацьовує, коли в кадрі з'являється і якийсь час залишається нерухомим який-небудь предмет - дипломат, коробка, сумка і т. п.;
 5. детектор перетину лінії в обраному напрямку - спрацьовує, коли рухомий об'єкт перетинає задану користувачем лінію в обраному напрямку;
 6. детектор руху в зоні - фіксує рух в заданій користувачем зоні;
 7. детектор зупинки в зоні - спрацьовує, коли в заданій користувачем зоні зупиняється і якийсь час залишається нерухомі який-небудь об'єкт;
 8. детектор тривалого перебування об'єкта в зоні - спрацьовує, коли об'єкт знаходиться в заданій користувачем зоні протягом деякого часу;
 9. детектор входу об'єкта в зону - спрацьовує, коли в заданій користувачем зоні з'являється який-небудь об'єкт;
 10. детектор виходу об'єкта із зони - спрацьовує, коли об'єкт виходить за межі заданої користувачем зони або об'єкт, що знаходиться в цій зоні, ховається з поля зору відеокамери.

Товариство з обмеженою відповідальністю «АйДжіАй Іт Груп» пропонує вам впровадження комплексних рішень щодо забезпечення безпеки охоронюваних об'єктів з використанням сучасних інтелектуальних систем відеоспостереження провідних виробників у цій галузі. Ми розробимо принципову оптимальну стратегію, об'єднаємо розрізнені модулі в єдине ціле, зробимо монтаж, створимо необхідне додаткове забезпечення і подбаємо про захист даних.

Новітні технології детекторів брехні
Для визначення чи не бреше Вам підлеглий, компаньйон або кандидат на роботу, вже давно застосовуються детектори брехні. Але провідними науковцями світу розроблений комплекс, який може більш точно відповісти на це питання, ніж звичні для нас поліграфи. Крім того, свої висновки він робить лише прослухавши голос того, хто тестується. Відсоток виявлення шахрайства при застосування цих систем 93 відсотки. Треба брати до уваги, що перевіряти підозрюваного на брехню можна так, що він про це навіть не дізнається. Тільки у Великій Британії ці системи використовують вже 27 провідних страхових компаній. Нарешті таки технології доступні і в Україні.TESTIMONIALS

 • ITS - Директор

  Компанія IJI IT GROUP не тільки розробила CRM-систему, а і провела тренінги для персоналу, підготувала Інструкції, надала інформаційну підтримку.

 • Газинвестпроект - Директор

  Ми получили полный комплекс услуг, связанный с созданием веб-сайта "с нуля".

 • Альянс Энерго Трейд - Директор

  Рекомендуємо компанію IJI IT GROUP як виконавця робіт, пов’язаних з розробкою і модернізацією сайтів.

 Contacts

IJI IT GROUP LLC

Phones:
Ukraine
+380 (44) 360-62-61
+380 (63) 205-84-81
+380 (50) 380-14-56

E-mail: inbox@ijigroup.com

More...

 MapНаверх